#1 2014-07-22 15:45:36

 Frania

Your only god

Skąd: Wyspa Wielkanocna
Zarejestrowany: 2014-07-22
Posty: 16
Punktów :   
Postacie: Loki

O WĄTKACH GRUPOWYCH

Wątek grupowy to wydarzenie, w którym brać może udział nieograniczona liczba osób. Reguły są proste: administracja przygotowuje krótki opis wydarzenia, a autorzy "wątkują" pod nim na takiej samej zasadzie jak w przypadku wątków między dwoma postaciami. Istnieje jednak pewna różnica - każdy post pisany jest oddzielnie, bez konkretnej prośby o skończenie. W postach można oczywiście uwzględniać wydarzenia i zachowania postaci z innych postów, lecz każdy pisze sam, trzymając się rozwoju fabuły z grubsza opisanego przez administrację.
Fabuła może się rozwijać - nagłe zwroty akcji są jak najbardziej mile widziane.
Jeśli istnieje pomysł na wątek grupowy, proszę się nie wahać i mówić o tym głośno. Administracja nie zawsze ma pomysły na takie rzeczy, więc każda idea się liczy.
UWAGA! Uprasza się o umieszczanie w poniższym temacie wyłącznie pomysłów na wydarzenia.

Aby zaproponować pomysł na wątek fabularny, należy umieścić go tutaj według podanego wzoru:

Miejce:
Opis wydarzenia: czyli skrótowo, jaka jest okazja spędu, jakieś motywy, planowane atrakcje i inne szczegóły, którymi chcecie się podzielić z ewentualnymi gośćmi
Sposób rozpowszechnienia informacji: chodzi o to, jak inne postacie mogły się dowiedzieć o organizowanym wydarzeniu. Oficjalne zaproszenia, wezwanie, a może poczta pantoflowa?
Warunek przybycia: punkt niewymagany, i niewielu z niego korzysta. I nawet dobrze.
Rodzaj wydarzenia: określenie, czy wydarzenie ma charakter prywatny, tylko dla znajomych osób organizatorów czy może publiczny i otwarty i uczestniczyć w nim może każdy.
Pomysł należy do:


The fault, dear Brutus, is not in our stars, but in ourselves.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jak latać routerem motorem na jednym kole? filmy z ShowUp.tv barwienie kwiatow pokemon fire red android kody www.navyseal.pun.pl